Орієнтувальники з Ірпеня та Коцюбинського вибороли 22 нагороди на чемпіонаті України (фото)

339479303 174001485469256 5187436802807864561 N

Команда клубу «Kyiv region O-team», основу якої складають спортсмени з Ірпеня та Коцюбинського, отримала 22 нагороди на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування. Завдяки цьому спортсмени здобули третє загальнокомандне місце. Про це повідомили на сторінці клубу у фейсбуці.

Змагання відбувалися у місті Мукачево. У них взяли участь 700 спортсменів із 22 областей України.

«Трохи не дотягнули до рекорду (змагання О-Весна 2019 року, коли у стартах взяли участь 759 спортсменів). Але це було до повномасштабного вторгнення до нашої країни. Отже, спорт потрохи оживає, і це не може не тішити», — наголосили у «Kyiv region O-team».

Протягом трьох днів спортсмени команди «Kyiv region O-team» боролися у різних категоріях та врешті привезли зі змагань 7 золотих, 6 срібних і 9 бронзових медалей.

В останній день чемпіонату 17-річний ірпінчанин Серафім Ковальчук взяв участь у змаганнях серед 21-річних юнаків і посів третє місце серед найсильніших спортсменів України.

«Серафім відпрацював на 100%, були невеличкі помилки, але, як він ЛЕТІВ по дистанції, фініш і 3 місце серед найсильніших спортсменів України! Прикро, що Серафіму не вистачило лише 1 секунди, щоб виконати норматив «Майстер спорту України», але такі моменти завжди спонукають стати краще»,— додали у спортивному клубі.

Нагадаємо, у березні в Києві відбулися відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування. За два дні команда клубу «Kyiv region O-team» виборола 25 нагород.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!