Орієнтувальники з клубу «Kyiv region O-team» вибороли 13 нагород на Чемпіонаті зі спортивного орієнтування в Ужгороді

434023433 874608327799849 4079649265207412400 N

З 29 по 31 березня в Ужгороді проходив Чемпіонат України зі спортивноого орієнтування UZHGOROD OPEN – 2024. У змаганнях взяли участь понад 700 орієнтувальників зі всієї України. Команда клубу «Kyiv region O-team», основу якого складають спортсмени з Ірпеня та Коцюбинського, привезли зі змагань 13 нагород. Про це повідомили на офіційній сторінці спортивного клубу у фейсбуці.

Орієнтувальники вибороли нагороди у змаганнях на середній та довгій дистанціях, а також у спринтерській естафеті.

В індивідуальних змаганнях на середній дистанції спортсмени зайняли: 1 місця — Терехов Азарій, Полубенцева Ірина; Яценко Володимир; 2 місце — Сокур Дар’я.

434538619 873467267913955 2824366036577685833 N

В індивідуальних змаганнях на довгій дистанції спортсмени зайняли такі місця: 2 місце — Яценко Володимир; 3 місця — Переверзева Марія; Полубенцева Ірина, Теремецький Тимофій.

433898682 874030921190923 5120276877925441081 N

У спринті спортсмени зайняли: 1 місця — Майгур Андрій, Полубенцева Ірина, Сокур Дар’я; 2 місце — Яценко Володимир; 3 місце — Терехов Азарій.

433947127 874609464466402 2172189340404443488 N

Загалом за 3 дні змагань орієнтувальники  вибороли 13 нагород: 6 золотих, 3 срібні та 4 бронзові медалі.

Нагадаємо, нещодавно спортсмени «Kyiv region O-team» вибороли рекордну кількість нагород на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування в Тернополі.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Ірпінському ліцеї інноваційних технологій відбувся день відкритих дверей (відео)

Детальніше
Ірпінська команда СТК «Сона» перемогла в першому етапі Кубку України з мотокросу

Сьогодні, 10:36

Детальніше
3 роки в'язниці: в Ірпені винесли вирок чоловіку, який ухилявся від військової служби

Сьогодні, 10:24

Детальніше
В Ірпені завершили перший етап капітального ремонту поліклініки, який профінансувала компанія «SOCAR»

Сьогодні, 10:11

Детальніше
На чемпіонаті м. Києва зі спортивного орієнтування спортсмени клубу «Kyiv region O-team» вибороли понад 50 нагород

Сьогодні, 10:00