Особливості літа в «Astor School» (відео)

Арсентій Другов, шеф-кухар їдальні «Astor School»:

«Добрий день, діти! А ви знаєте, що таке квас?»

Діти:
«Так!»

Арсентій Другов:
«А ви знаєте, як він готується?»

Діти:
«Ні!»

Арсентій Другов:
«Зараз ми вам продемонструємо, як готується справжній домашній смачний солодкий квас».

Літні канікули в розпалі, а в школі успішних дітей «Astor School» вирує життя. Тут триває уже друга табірна зміна. А ще почали виробництво власного натурального квасу за фірмовим рецептом.

Журналістка:
«Сподобалось?»

Школярі:
«Так!»
«Смачний!»

«Схоже на лимон і воду».

Журналістка:
«На лимонад?»

Школярка:
«Так!»

Андрій Піллероа, засновник і директор «Astor School»:
«Ідея виникла тому, що зараз літо, діти багато п’ють. Окрім води, яку вони п’ють, ми їм робимо натуральні компоти — варимо полуниці, черешні, вишні, і зробили їм ще й квас. У ньому є бульбашки, він схожий на “газировку” і їм дуже подобається».

Смакує домашній квас від «Astor School» не лише дітям. У школі кажуть – несподівано почали отримувати замовлення від батьків та їхніх друзів. Зараз намагаються вдосконалювати рецептуру та експериментувати.

Арсентій Другов:
«Взагалі рецепт квасу завжди був однаковий, просто ми стараємося внести туди якусь нашу оригінальну нотку, намагаємося створити щось таке неймовірно смачне, що сподобається людям. Зараз ми експериментуємо з лимоном: додаємо його у квас, щоб там були нотки лимону і був незвичайний смак».

А поки зріє чергова порція квасу, діти насолоджуються літом у шкільному таборі «Astor School». Перебувають вони тут із 9-ї ранку до 7-ї вечора. У першій половині дня повторюють пройдений шкільний матеріал та вивчають іноземні мови, а після обіду приходить час розваг.

Юлія Поцілуйко, вчитель-організатор літнього табору в «Astor hool»:
«Ми вирушаємо на різноманітні екскурсії, такі як катання на каяка