Реклама

Павлюка, який очолював КОВА під час бойових дій на Київщині, призначили першим заступником міністра оборони

Photo 2023 02 15 09 40 12

14 лютого генерал-лейтенанта Збройних сил України Олександра Павлюка Кабінет міністрів призначив першим заступником міністра оборони України. Для того, щоб він міг отримати цю посаду, Президент видав указ, що дозволяє на період воєнного стану призначати першим заступником особу зі званням віцеадмірала або генерал-лейтенанта. 

Після початку повномасштабного вторгнення саме Олександр Павлюк був відповідальний за оборону Київської області, у березні-травні очолював обласну військову адміністрацію. 

«Вітаю з призначенням Павлюка Олександра Олексійовича на посаду першого заступника Міністра оборони України. Для мене було за честь познайомитися з ним під час боїв за Ірпінь та воювати під його командуванням… Переконаний, що вагомий досвід Олександра Олексійовича допоможе Міністерству оборони та ЗСУ наблизити нашу Українську Перемогу!», — привітав Олександра Павлюка Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Варто зазначити, Олександр Павлюк у березні 2017 року був призначений командувачем військ Оперативного командування «Захід», а вже за рік йому присвоєно звання Генерал-лейтенанта. Після цього він був командувачем підготовки Командування Сухопутних Військ ЗСУ.

Із 28 липня 2021 до 15 березня 2022 року Павлюк був командувачем Операції об’єднаних сил на сході України.

Згідно із законом про національну безпеку, перший заступник і заступники міністра оборони призначаються з числа цивільних осіб. Однак цього тижня президент на період дії воєнного стану дозволив призначати першим заступником людину зі званням генерал-лейтенанта чи віцеадмірала. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама