Реклама

Педагогів Приірпіння вчать працювати в умовах інклюзивної освіти

Photoeditorsdk Export 2019 11 21t162600.754

В Ірпені на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи художнього профілю №1 ім. А. С. Макаренка розпочалося навчання педагогічних працівників, пов’язане з інклюзивною освітою в середніх школах. Про це повідомляє управління освіти і науки Ірпінської міськради.

«Сьогодні, 20 листопада 2019 року, на базі Ірпінської СЗОШ №1 розпочалися навчання за типовою програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти відповідно до вимог Концепції Нової української школи (НУШ). Асистенти учителів початкових класів Ірпінського регіону та Бучанської ОТГ пройшли вхідне тестування та ознайомились із нормативно-правовою базою. Також була спланована подальша робота, визначені основні орієнтири», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що навчання проводила методистка центру підтримки інклюзивної освіти Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Олена Дерій.

Як повідомили ITV в міському управлінні освіти і науки, нині в 10 школах Ірпінського регіону діють 32 інклюзивні класи (це майже вдвічі більше, ніж у минулому навчальному році), в яких створені умови для навчання й соціальної адаптації дітей із особливими освітніми потребами. Крім того, в чотирьох дитсадках працюють інклюзивні групи (торік така група була одна). Також в Ірпені діє Інклюзивно-ресурсний центр.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама