Перший художній інтернет-аукціон збирає гроші на лікування співорганізатора пленерів «Намальований Ірпінь»

аукціон_фото

Відділ культури національностей та релігій Ірпінської міської ради та квитковий офіс «Квитки та Події» проводять в онлайн-режимі перший Благодійний художній аукціон.

Проект реалізовується з метою збору коштів на лікування Заслуженого художника України, співорганізатора художніх пленерів «Намальований Ірпінь» Костянтина Могилевського, у якого виявили онкологічну хворобу.

Всі представлені на аукціоні картини безкоштовно надані друзями та колегами художника, учасниками художніх пленерів «Намальований Ірпінь». Тут також можна придбати і роботи Костянтина Могилевського.

Щоби взяти участь у Благодійному художньому аукціоні необхідно в онлайн-режимі:
— обрати картину (далі –Лот), яка вам сподобалася;
— залишити під фотогафією Лоту коментар та вказати свою суму, не нижче стартової.

Підвищення ціни здійснюється розміром в один крок аукціону, який складає 200 грн. Учасник торгів може запропонувати свою ціну Лота, яка перевищує ціну, більше, ніж зазначена ціна за один крок.

Закінчення торгів по Лоту фіксується через три доби після оголошення останньої ціни за конкретний Лот.

Оплата коштів за придбаний Лот здійснюється протягом трьох банківських днів на карту Приватбанку 5168 7450 1345 5875 Могилевського Костянтина Вікторовича або в інший зручний спосіб.

Отримати Лот можна буде після здійснення оплати поштою або особисто у організаторів.
Більше інформації — за телефоном 0633069597, або на офіційній сторінці Благодійного художнього аукціону .


Заслужений художник України, співорганізатор художніх пленерів «Намальований Ірпінь» Костянтин МогилевськийПідписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!