Реклама

Піаністка з Ірпеня Анастасія Лук’яненко дала серію концертів у Польщі (відео, фото)

318303441 1061425664742693 5337226993402599616 N

Викладачка Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського, лауреатка міжнародних конкурсів Анастасія Лук’яненко продовжує активно виступати в Європі. Зокрема, вона дала низку концертів у Польщі. Про це повідомляється на сторінці школи мистецтв у фейсбуці.

Зазначається, що «у співдружності з вокалістами, скрипалями, духовиками, ударниками» відбулися виступи піаністки на різних концертних майданчиках — зокрема, в музичній школі м. Мислібуж, у філармонії, міській публічній бібліотеці та в Любуському музеї ім. Яна Декерта в м. Гожув Велькопольскі.

Також ірпінчанка взяла участь у XVI Міжнародному конкурсі духових інструментів у м. Вроцлав, де вона акомпанувала саксофоністу Войцеху Домбровскі. Анастасію відзначили як одного з найкращих акомпаніаторів конкурсу.

Нагадаємо, в липні ц. р. Анастасія Лук’яненко виступила на відкритті музичного фестивалю «Класика в парку» в німецькому місті Франкфурті-на-Одері. Ірпінська піаністка дала концерт на два відділення, в якому прозвучало півтора десятка творів.

Як повідомлялося, 14 грудня викладачка фортепіано Ірпінської школи мистецтв Надія Скрипчак зіграла сольний концерт у Регіональній бібліотеці міста Тепліце (Чехія), а днем раніше концертмейстерка школи Мілена Маркс виступила з концертом класичної музики в Ратуші німецького міста Гренцах-Вілен.


На відео – третя частина концерту для саксофона з оркестром Пауля Бонно у виконанні Войцеха Домбровскі та Анастасії Лук’яненко.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама