Реклама

Після трагедії на пожежі рятувальники провели в Ірпені безпековий лікнеп

0 02 05 0c60e8f3f6edad30810444b31b65b487bdf77e319d18552f36acdaedbab9bade 57c6ee1f

Працівники Ірпінського міського відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій провели «позапланове пожежно-профілактичне відпрацювання міста Ірпінь» у зв’язку з загибеллю на пожежі людини. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС у Київській області.

Пожежники провели роз’яснювальні бесіди з жителями міста. «Було наголошено на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті, (небезпеки) паління у стані алкогольного сп’яніння; також проведені профілактичні бесіди на тему поводження з газом. Рятувальники звернули увагу на алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та довели до відома статистику пожеж та кількість загиблих на них. Наприкінці зустрічі фахівці ДСНС наголосили громадянам про небезпеку випалювання сухої трави, запобігання пожежам в екосистемах та вручили інформаційні листівки застережливого характеру», – йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, 31 серпня в Ірпені під час пожежі в житловому будинку на вул. Садовій, 65 загинув чоловік – задихнувся чадним газом у своїй квартирі. Причиною лиха стала його непогашена цигарка.

Минулої ночі рятувальники ліквідували пожежу на території Ірпінського лісництва. Горів трав’яний настил та складене в купи сухе гілля.


Фото ГУ ДСНС України в Київській області

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама