Побратимство Ірпеня й Борни в дії: 8 поранених українських нацгвардійців лікуватимуться у ФРН

288675838_577892623704264_8872195676335794997_n

Завдяки співпраці Ірпеня з німецьким містом-побратимом Борною вісім важкопоранених українських нацгвардійців пройдуть курс лікування й реабілітації в борнській клініці. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

«Наша співпраця з містом-побратимом Ірпеня – німецькою Борною – продовжується реальними справами. Вчора восьмеро важкопоранених бійців Національної гвардії України прибули в Борну на лікування у мережі клінік міста “Sana Klinikum”. Тут запловані подальші операції, протезування та реабілітація наших захисників. Це стало можливим завдяки плідній співпраці Ірпеня та Борни», – написав Карплюк.

Він подякував меру Борни Сімоне Людтке, голові обласної ради Генрі Грайхему, директору «Sana Klinikum» у Борні Роланду Бантле, Службі невідкладної швидкої допомоги округу Лейпциг, німецькому Червоному Хресту та пожежникам із добровільної частини Борни.

«Також подяка Національній гвардії України та старшому офіцеру військово-медичного управління ГУ НГУ майору медичної служби Томашевському Дмитру за підготовку всіх важливих документів, раднику Ірпінського міського голови з міжнародної співпраці Оксані Сулимі, лікарям Золочівського військового госпіталю, які підготували бійців до поїздки, полковнику медичної служби, начальнику Золочівського військового госпіталю НГУ Наталії Стефанів, яка особисто супроводжувала колону автомобілів швидкої допомоги до українсько-польського кордону, та заступнику начальника ВГ з медичної частини майору медичної служби Ялукову Сергію, ірпінським медичним сестрам Альоні Ковальовій та Вікторії Фареник, які супроводжували наших бійців під час поїздки. Друзі, разом ми зробили велику справу!» – підкреслив Володимир Карплюк.

Нагадаємо, бургомістерка Борни Сімоне Людтке під час візиту в Ірпінь у травні пообіцяла, що її місто допоможе відновити Ірпінський ліцей №3, який дуже постраждав від обстрілів російських окупантів.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Командування Сухопутних військ НАТО вшанувало пам'ять ірпінця Василя Пічненка (фото)

24 чер 20:14

Детальніше
Російського військового заочно судитимуть за знущання з заручників в Ірпені

24 чер 18:39

Детальніше
«Дубки» та «Залізне містечко» в Ірпені відвідали гості (відео)

24 чер 17:09

Детальніше
Кашкайш виділить на відбудову дитсадка в Ірпені 500 тисяч євро й допоможе відремонтувати житловий будинок

24 чер 15:38

Детальніше
Делегація з Ірпеня взяла участь у закритті європейського благодійного туру на підтримку України (відео, фото)

24 чер 13:29

Детальніше
Ірина Коляденко здобула золото на міжнародному турнірі в Римі (відео)

24 чер 12:19

Детальніше
3 млн грн на дитсадок в Ірпені: ірпінчанка Світлана Лобода допомогла рідному місту

24 чер 11:49

Детальніше
«Якби не було “Жирафа” і нас, Київ би добряче потріпали». Як бійці ірпінської ТрО голіруч стримали наступ на столицю

24 чер 10:26

Детальніше
Всі новини