«Погляд» має спростувати неправду про партію «Єдина громада» та її кандидата в мери – рішення суду

STOP

Ірпінський міський суд зобов’язав інформагенцію «Погляд» спростувати поширену нею неправдиву інформацію про Київську обласну організацію партії «Єдина громада» та кандидата на посаду міського голови Ірпеня й кандидата в депутати міськради від цієї партії Ігоря Панасюка. Про це йдеться в рішенні суду.

У документі зазначається, що суд визнав протиправною бездіяльність ТОВ «Інформаційна агенція «Погляд», яка не опублікувала спростування недостовірної інформації, оприлюдненої в програмі про Ігоря Панасюка. «Погляд» має розмістити спростування в ефірі свого телеканалу та на інтернет-ресурсах не пізніше, ніж за два дні до дня виборів.

Як повідомив Ігор Панасюк, працівники «Погляду», зокрема, приписали йому неіснуючі статки – низку об’єктів нерухомості та підприємство в Рівненській області. Також його звинуватили в підкупі виборців продуктовими пайками. За словами кандидата, доставка 50 продуктових наборів інвалідам, пенсіонерам і малозабезпеченим ірпінцям від очолюваної ним місцевої організації Української спілки ветеранів Афганістану відбулася ще тоді, коли він не був зареєстрований як кандидат на місцевих виборах.

«Непогано було б, щоб ті, які мене паплюжать, мені в цій справі допомогли», – зауважив Ігор Панасюк.

Він також відзначив, що журналісти «Погляду» спотворили відомості про його освіту (за їхніми даними, вона «професійно-технічна», тоді як кандидат має два дипломи вишів), а також інші факти.

«Бій з замовними журналістами ми виграли, – наголошується на сторінці парторганізації у фейсбуці. – Це справжній прецедент! Кожен має відповідати за свої слова, особливо якщо це маніпуляції, спрямовані на дискредитацію будь-якої людини… Ми розуміємо, що триває політична боротьба напередодні місцевих виборів, але є рамки честі та моралі, за які виходити не можна».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!