Реклама

«Погляд» не платить податки до бюджету Ірпеня, – депутат міськради

74411247 2595563090730197 5946159999704104960 O

Товариство з обмеженою відповідальністю «Інформаційна агенція «Погляд» всупереч законодавству не сплачує до бюджету Ірпеня податок на доходи фізичних осіб. Про це на сесії Ірпінської міської ради заявив депутат Артем Калічка.

«Відповідно до даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань, ТОВ «Інформаційна агенція «Погляд» зареєстрована за юридичною адесою: вул. Некрасова, буд. 9-в в місті Буча. Проте на сайті ІА «Погляд», окрім юридичної, зазначена поштова адреса: м. Ірпінь, Привокзальна, 3. Також на сайті robota.ua розміщені вакансії ІА «Погляд» та зазначена адреса: м. Ірпінь, вул. Антонова, 4-б. Це свідчить про те, що наймані працівники ТОВ «ІА «Погляд» працюють на території іншої адміністративно-територіальної одиниці, аніж та, де зареєстрована юридична особа», – повідомив депутат. При цьому він наголосив, що відповідно до чинного «Порядку обліку платників податків і зборів», податок на доходи фізичних осіб має сплачуватися до місцевого бюджету там, де розташовані приміщення підприємства і де працюють його наймані працівники.

«На моє депутатське звернення Головне управління Державної податкової служби в Київській області повідомило, що ТОВ «ІА «Погляд» на обліку в Ірпінській податковій інспекції не зареєстроване. Згідно з  інтегрованою карткою платника податків, «Погляд» сплачує податок на доходи фізичних осіб у місті Буча», – розповів Артем Калічка.

Він звернувся з депутатським запитом до начальника Ірпінського управління податкової служби, в якому попросив «ужити всіх необхідних заходів щодо сплати ТОВ «ІА «Погляд» податку на доходи фізичних осіб до місцевого бюджету міста Ірпінь».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама