«Полювання на мера»: інформагентство ІTV презентувало документальний фільм про Карплюка

photoeditorsdk-export - 2021-06-29T200924.449

Інформаційне агентство ITV презентувало власний документальний фільм про ексмера Ірпеня Володимира Карплюка «Полювання на мера». У стрічці йдеться про тривале переслідування Карплюка Генпрокуратурою на чолі з Юрієм Луценком.

У стрічці описані події, що відбувалися в Ірпені в той час, коли містом управляв Володимир Карплюк. Зокрема, йдеться про численні обшуки в міськраді, відкриті кримінальні справи проти Карплюка та його заступників, сотні прокурорських запитів та перевірок. І як наслідок – жодного судового рішення чи офіційного звинувачення до сьогодні.

Автори фільму звернули увагу на те, що одні з найскандальніших обшуків помешкання та кабінету Володимира Карплюка 21 липня 2016 року відбулися одразу після резонансного вбивства відомого українського журналіста Павла Шеремета. Замість розслідування цієї гучної справи «по гарячих слідах», прокурори починають масштабні обшуки в Приірпінні. Це змусило задуматися над метою таких дій.

Окрім розповіді головного героя – Володимира Карплюка – у фільмі звучать спогади юристів, адвокатів, депутатів міськради, підприємців та громадських діячів.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!