Понад 320 ірпінців отримали від благодійників продукти й засоби гігієни (фото)
04 Jan 18:21, 2023
Понад 320 наборів продуктів харчування та засобів гігієни отримали ірпінці, що опинилися у скрутному становищі, від благодійного фонду «ADRA Ukraine» – українського представництва міжнародної організації ADRA – за підтримки благодійних фондів «SlovakAid» та «Japan Platform». Кожен набір важить 14 кілограмів.
Сьогоднішня допомога — не перша, якою «ADRA Ukraine» підтримує мешканців Ірпеня.
«З перших днів після деокупації міста ми вже були тут та видавали велику кількість таких наборів. Ми й надалі плануємо підтримувати людей, які цього потребують. Будемо організовувати нашу роботу так, щоб охопити якомога більшу кількість соціально вразливих мешканців громади», — зазначив представник «ADRA Ukraine» Назарій Костюк.
Він зауважив, що фонд співпрацює з Ірпінським управлінням праці та соціального захисту населення, де й формують списки тих, хто потребує допомоги.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/01/324069390_1197358271177282_8009020004017661887_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/01/323463696_1219780925286784_4566977367798580704_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/01/323426860_1212160029397562_78708674512541527_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/01/322393937_839286587148588_2298225357290166203_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/01/322487014_746515593023609_6636050462135430203_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/01/323868607_706688364447587_6202512580708613920_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/01/324078400_692402628961423_8796577012995572322_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/01/323414911_556048746127880_5832677526874162007_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/01/323983297_610585700871016_8920469159135152323_n-1024x683.jpg)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!