Представники Ірпеня й «Укрзалізниці» домовилися про спільні дії для запобігання нещасним випадкам на залізничному мосту

photoeditorsdk-export - 2021-06-29T204310.358

Сьогодні під час робочої наради представники Ірпінської міської ради та «Укрзалізниці» виробили спільний план дій для запобігання новим нещасним випадкам на залізничному мосту в Ірпені. Про це повідомив учасник наради – депутат Ірпінської міської ради Антон Головенко.

«На наш міст в Ірпінь під’їхав спецпотяг, який привіз спеціальну комісію від «Укрзалізниці» під головуванням виконавчого директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Артема Мироновича. Від міста був перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук, начальник «Муніципальної варти» Ірпеня Микола Ковальчук і я. Провели спільну робочу нараду стосовно проблеми, озвучили спільний план роботи. Артем Миронович поставив відповідні завдання своїм співробітникам. Ми, своєю чергою, запропонували максимальне сприяння з боку міського голови та депутатського корпусу», – розповів Головенко.

За його словами, завтра о 09:00 починаються роботи зі встановлення паркану на цій небезпечній ділянці.

«Міський голова Олександр Маркушин вже забезпечив всім необхіднім, що потребувалось від міста: пісок, цемент тощо. Також доручив мені координувати цей процес. З працівниками «Укрзалізниці» ми у телефонному режимі готуємось до завтра. Олександр Григорович поставив завдання розробити соціально-інформаційні борди для профілактичної роботи, план встановлення камер спостереження та гучномовці. До речі, музичний інструмент під мостом теж потрібно буде посунути задля безпеки. По ходу всіх робіт будемо доповідати громаді… А з першого вересня разом із працівниками «Укрзалізниці» зустрічайте нас у ваших школах з відкритим уроком на тему «Небезпека на залізничних коліях»», – зазначив депутат.

Він наголосив, що «Укрзалізниця» швидко відреагувала на проблему в Ірпені після звернення матері підлітка, який постраждав на залізничному мосту – дістав опіки 40% тіла внаслідок ураження струмом. Також жінка запропонувала використати для бордів у рамках соціальної кампанії фото її сина після отримання опіків.      

Крім того, як повідомив Антон Головенко, проблема безпеки, пов’язана з залізничним мостом, обговорювалася сьогодні на нараді керівників комунальних підприємств Ірпеня та під час спеціального круглого столу за участю керівництва міста і громадськості.

Нагадаємо, на початку квітня 14-річний підліток постраждав від удару електрострумом на залізничному мосту, коли спробував зробити там селфі. Хлопець виліз на конструкцію мосту на висоту близько чотирьох метрів. Від ураження струмом він втратив свідомість і впав на колії. Окрім тяжких опіків, у нього був перелом стегна.

18 червня, потрапивши під потяг, на мосту загинув семикласник Ірпінського академічного ліцею.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!