Реклама

Представники Європарламенту та Єврокомісії допоможуть Ірпеню залучити фінансування на відновлення

353042968 812898106870380 7644559938679824272 N

Голова Інвестиційної ради Ірпеня та засновник Irpin Reconstruction Summit Володимир Карплюк зустрівся із головою контактного офісу Європарламенту в Мілані Мауріціо Молінарі та головою офісу Єврокомісії Клаудією Колла. Під час розмови представники Євросоюзу погодились допомогти Ірпеню залучити фінансування на відновлення громади.

Володимир Карплюк розповів Мауріціо Молінарі та Клаудії Коллі про велику потребу Ірпеня в допомозі у відбудові житлової та соціальної інфраструктури.

«Також передав презентаційні матеріали про руйнування Ірпеня, зокрема «План відновлення Ірпінської міської територіальної громади на 2023-2033 роки, і домовився, що вони будуть розіслані у різні європейські інституції», — розповів Володимир Карплюк.

Також засновник IRS розповів про низку інвестиційних проєктів в Ірпені, які могли б зацікавити міжнародний бізнес. Усі вони також детально описані в плані відновлення Ірпінської громади

«Мауріціо Молінарі та Клаудія Колла висловили готовність надати консультаційну та організаційну підтримку у подальшому процесі подання проєктів та залученні фінансування. Вони також висловили позитивне ставлення до нашої співпраці та взаємодії з іншими міжнародними партнерами, організаціями та стейкхолдерами, що сприятиме обміну досвідом та передачі найкращих практик. Дякую усій міжнародній спільноті, які сьогодні допомагають Ірпеню відновитися і знову стати найкращим містом для життя!», — написав Володимир Карплюк.

Нагадаємо, 16 травня, Володимир Карплюк презентував «План відновлення Ірпінської громади на 2022-2033 роки» у Києві на форумі-практикумі «Відбудова в дії». Пізніше команда IRS створила спеціальну форму, де кожен охочий може зафіксувати знайдені неточності та висловити власні пропозиції щодо плану відновлення громади. Заповнити форму можна ТУТ.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама