Представниці Ірпеня відвідали білоруське місто-побратим Молодечно
03 Mar 09:54, 2020
Заступниця Ірпінського міського голови Юлія Устич та радниця мера з міжнародного співробітництва Оксана Сулима на запрошення керівництва білоруського міста Молодечно – побратима Ірпеня – взяли участь у святкуванні 80-річчя Молодечненського району. Про це Оксана Сулима повідомила на своїй сторінці у фейсбуці.
Під час урочистостей Юлія Устич від імені Ірпінської міської ради привітала зі сцени Палацу культури мешканців Молодечненського району.
У ході офіційного прийому керівник району Юрій Горлов наголосив на тому, що Білорусь і надалі бачить Україну своїм стратегічним партнером і побажав містам-побратимам «подальшої плідної співпраці та успішних проєктів».
«Молодечненський край має гарний потенціал для того, щоб у найближчому майбутньому стати потужним промисловим, транспортним і сільськогосподарським центром», – відзначила Оксана Сулима. Представниці Ірпеня оглянули виставку продукції основних підприємств району й ознайомилися з їхніми економічно привабливими пропозиціями.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/03/photoeditorsdk-export-46.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/03/88212712_3111517078872003_6595952173215907840_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/03/photoeditorsdk-export-42.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/03/88148070_3111516045538773_1447535327441846272_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/03/photoeditorsdk-export-45.png)