Представниці ЮНЕСКО відвідали Державний податковий університет

Представниці ЮНЕСКО відвідали Державний податковий університет

Керівниця відділу з міграції, переміщення, надзвичайних ситуацій та освіти Секретаріату ЮНЕСКО Яйої Седжі-Влчек і координаторка із зв’язків з громадськістю Бюро ЮНЕСКО в Україні К’яра Бардескі приїхали до Державного податкового університету в Ірпені, щоб на власні очі побачити наслідки російської воєнної агресії та поспілкуватись про підтримку психічного здоров’я українських студентів.

Гостям провели екскурсію територією ДПУ. Відтак вони змогли побачити масштаби руйнувань, яких університет зазнав через повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Адміністрація ДПУ обговорила з представницями міжнародної організації кроки реалізації в університеті проєкту ЮНЕСКО «Ментальне здоров’я та соціально-психологічна підтримка».

«Проєкт має сприяти зменшенню негативних наслідків для психічного здоров’я українських учнів та студентів, також є частиною великого проєкту «Support for Ukraine in culture and education through UNESCO», націленого на підтримку та відновлення України у галузях культури, освіти та комунікацій», — зазначають у ДПУ.

Також представниці ЮНЕСКО познайомилися з волонтерками благодійної організації «Берегині з Ірпеня», які працюють саме у приміщенні університету, та побачили, як український тил допомагає своїм військовим.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Дайджест найважливіших подій цього тижня в Ірпінській громаді (15.03-21.03)

Сьогодні, 17:17

Детальніше
Ірпінські ліцеїсти стали переможцями районного етапу «Пліч-о-пліч» зі спортивного орієнтування

Сьогодні, 16:58

Детальніше
В Ірпені шахрай незаконно заволодів земельною ділянкою: йому вручили підозру

Сьогодні, 16:31

Детальніше
Оновлені дані про загиблих у Бучі під час окупації оприлюднив архівний відділ міськради

Сьогодні, 15:59

Детальніше
Інформагентство «ITV» презентувало відеолітопис Ірпеня за останні 10 років

Сьогодні, 15:58

Детальніше
Мантія вдень, піксель ввечері: історія ірпінського судді, який полює на шахеди і боронить небо Київщини 

Сьогодні, 14:40

Детальніше
Трудове рабство замість допомоги: у Гостомелі викрили псевдореабілітаційний центр

Сьогодні, 13:29

Детальніше
Ірпінців запрошують на театральний майстер-клас з Юрієм Доником

Сьогодні, 13:22

Детальніше
Юний поет з Ірпеня Богдан-Любомир Притула продовжує збір коштів для ЗСУ

Сьогодні, 12:49

Детальніше
Вихованець клубу «Kyiv region O-team» став кандидатом у майстри спорту України зі спортивного орієнтування

Сьогодні, 10:53

Детальніше
Суд продовжив відсторонення Олександра Маркушина з посади Ірпінського міського голови до 23 квітня

20 Mar 23:08

Детальніше
Всі новини