Прем’єр-міністр перевіряє стан доріг на Київщині, Черкащині та Вінничині

Дорожній фонд фото

Про це Володимир Гройсман повідомив у своєму Твіттері:

«Сьогодні працюю у центральних областях країни – Київська, Черкаська й Вінницька. Разом з урядовцями перевіряємо стан доріг. Будемо на кількох ділянках трас М-05 та М-12, що входять до транспортного коридору Go Highway».

Як повідомив Урядовий портал, Кабінет міністрів України в рамках виконання програми капітального ремонту доріг на період до 2022 року ставить завдання зменшувати обсяги ямкового ремонту доріг і збільшувати долю капітального ремонту, який має гарантію якості.

«Ми розуміємо, що ямковий ремонт – це оперативний протиаварійний захід. Саме тому ми більше переходимо на поточний, середній і капітальний ремонти. І завдання – збільшувати саме капітальні ремонти. Пройде час, ми зламаємо тенденцію (до проведення ямкового ремонту). Вже зараз в кожній області, фактично у кожному районі ведуться дорожні роботи, виходить техніка», — цитує прем’єр-міністра Урядовий портал.

Під час інспектування Володимир Гройсман також зазначив, що цього року на ремонт українських доріг виділено 55 млрд грн, з них 14,7 млрд грн – на дороги місцевого значення.

Нагадуємо, в Ірпені цього року капітальні ремонти доріг із реконструкцією мереж та облаштуванням тротуарів відбудуться на семи вулицях міста.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!