Реклама

Президент призначив собі прес-секретаря

Мендель

Президент Володимир Зеленський призначив своїм прес-секретарем журналістку Юлію Мендель. Відповідний указ опубілковано на сайті Адміністрації президента. Мендель посіла цю посаду за результатами конкурсу, оголошеного президентом Зеленським 30 квітня 2019 року.

Про це інформує Радіо Свобода з посиланням на Адміністрацію президента.

Всього на конкурс подалося 4 тисячі людей. Спочатку оцінювалося «володіння українською та англійською мовами, грамотність, досвід роботи в суміжних професіях, наявність вищої освіти, дикція, манера викладу думки, швидкість реакції, розуміння політичних процесів в Україні та світі, стійкість до стресів, світоглядні позиції та почуття гумору».

За цими критеріями відібрали близько 100 учасників. Потім, в результаті обговорення, вибрали 50, яким дали творчі завдання.

При їхньому оцінюванні, за словами директора із розвитку студії «Квартал 95» Ірини Побєдоносцевої, яка очолить департамент інформаційної політики, вже більше зважали на форму і зміст, а також переконливість і чіткість формулювань.

Із п’ятдесяти людей у фінал вийшли троє. З ними особисто вже спілкувалися Володимир Зеленський і члени команди з Адміністрації президента.

Фінальним елементом відбору була імпровізована прес-конференція.

Що відомо про Юлію Мендель?

Юлія Мендель народилася 3 вересня 1986 року у Генічеську. Закінчила Київський національний університет імені Шевченка. Має науковий ступінь кандидата філологічних наук. Мендель працювала журналістом на телеканалах ICTVEspreso.TV, «112 Україна» та «Інтер».

Мендель стала першою українською журналісткою, яка виграла програму Світового інституту преси (World Press Institute). Була представником The New York Times в Україні. Також співпрацювала з низкою таких іноземних видань та телеканалів, як Politico EuropeVICE NewsCNBCNew Eastern EuropeWorld Affairs Journal, Spiegel Online.

Юлія Мендель була консультантом із комунікацій у Світовому банку. Стажувалася за кордоном у рамках програми Солідарності імені Леха Валенси, програми THREAD у Єльському університеті.

«Якщо хочеш змін – бери й роби. Рада долучитися до команди Володимира Зеленського. Зробимо все можливе, щоб бути якомога відкритішими для людей і для медіа», – прокоментувала своє призначення Юлія Мендель.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Юних ірпінців запрошують на шаховий турнір 

Сьогодні, 19:01

Детальніше
Дизайнер журналу "ТОП-100 впливових людей Київщини" бореться за перше місце у всеукраїнському конкурсі

Сьогодні, 17:24

Детальніше
Сьогодні на ірпінській набережній відбувся  забіг «ILIT Run Fest»

Сьогодні, 16:00

Детальніше
Орієнтувальники клубу «Kyiv Region» вибороли 37 нагород на змаганнях «KYIV CITY RACE»

Сьогодні, 12:34

Детальніше
Цими вихідними в Ірпені відбувся перший Кубок України з BMX Freestyle Park (фото)

Сьогодні, 12:27

Детальніше
«ПО СУТІ»: Ірпінський простір «Вільна» запрошує жінок у групи психологічної підтримки (відео)

25 May 10:11

Детальніше
Ірпінські амбулаторії тестували на доступність для пацієнтів з інвалідністю

24 May 17:03

Детальніше
15 протоколів про порушення та 19 приписів: результати перевірки комунальниками правил благоустрою в Ірпінській громаді 

24 May 15:33

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама