Реклама

Протипожежні системи й ремонти в школах – рішення ірпінського міськвиконкому

Photoeditorsdk Export 2021 08 10t111931.357

Виконавчий комітет Ірпінської міськради на сьогоднішньому засіданні підтримав подання управління освіти і науки про перерозподіл коштів на будівництво протипожежних систем у чотирьох закладах освіти, а також на спорудження спортмайданчика і на виготовлення проєкту реконструкції харчоблоку в школі №2. Також у цій школі відремонтують покрівлю майстерні – виконком затвердив відповідну проєктно-кошторисну документацію.

Перерозподілені кошти будуть спрямовані на будівництво систем блискавкозахисту в приміщеннях Михайлівсько-Рубежівської школи та навчально-виховних об’єднань «Освіта» й «ІЛІТ – МАН», а також на встановлення системи пожежної сигналізації й системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в Ірпінському ліцеї №3. Ірпінська школа №2 отримає спортивний майданчик зі штучним покриттям для гри в мініфутбол, проєктно-кошторисну документацію реконструкції харчоблоку та капітальний ремонт даху старої майстерні.

«Ми робили капітальний ремонт їдальні в другій школі, а харчоблок не ремонтували. Зараз йдеться про внутрішні роботи в харчоблоці, – зазначив міський голова Олександр Маркушин. – У цій школі є стара майстерня, там проходили уроки праці, ще коли я вчився. Але дах майстерні в дуже поганому стані, і ми вирішили його відремонтувати, щоб далі можна було проводити там уроки. Сама будівля дуже непогана, там два величезних приміщення, але треба відремонтувати покрівлю».  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама