ПРЯМА МОВА. Антон Довгопол: ірпінська інфекційка заповнена на 75%, 9 пацієнтів – на ШВЛ (відео)

Ірпінське інфекційне відділення вже заповнене на 75%. Зараз 75 зі 100 ліжко-місць там займають хворі на коронавірус. Дев’ятеро з них під’єднані до апаратів штучної вентиляції легень. За словами головного лікаря Ірпінської центральної міської лікарні Антона Довгопола, всі пацієнти інфекційки не були вакциновані. Детальніше – у прямій мові:

«На даний момент інфекційне відділення заповнене на 75%. Це в нас 100 ліжок, і їх заповненість – 75 пацієнтів. На даний момент ми дійсно відзначаємо те, що тенденція до росту присутня, і я більш ніж упевнений, що найближчим часом відсоток завантаженості відділення збільшиться.

Насторожує й турбує те, що дійсно, як сказав Міністр охорони здоров’я, COVID-19 стає пандемією невакцинованих осіб. Ми на даному етапі можемо чітко стверджувати, що жодного пацієнта, який би пройшов вакцинацію і потрапив в інфекційне відділення за період кампанії вакцинації, виявлено не було. Враховуючи те, що темпи вакцинації країна нарощує, змінилася й категорія самих пацієнтів – зараз пацієнти стали більш тяжкі, тому що в основному в лікарню потрапляють люди з хронічними захворюваннями, люди старшого віку. Для порівняння можу сказати наступне: якщо брати за півтора року – період, у який ми надавали допомогу хворим із COVID-19 – у нас максимальна завантаженість апаратів штучної вентиляції легень могла складати максимум 2–3 апарати, а зараз, на сьогоднішній день, у нас 9 осіб, які знаходяться на апаратах ШВЛ. Збільшилася й кількість і відсоток людей, які, на жаль, помирають. І ми бачимо, що перебіг захворювання став більш складний. Це все мутації, нові штами. Тому звертаюся до всіх із проханням бути обачними; вакцинуйтесь, тому що ми реально бачимо, що це дійсно працює. Дотримуйтеся заходів для безпеки свого життя й життя оточуючих, і разом усе подолаємо».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Ірпінській міськраді прокоментували інформацію щодо поширення ротавірусу в дитсадку «Знайко»

Сьогодні, 15:59

Детальніше
Вандали обезголовили скульптуру українки при в’їзді в Ірпінь

15 січ 17:08

Детальніше
Буревій накоїв лиха в Приірпінні (фото, відео)

15 січ 15:43

Детальніше
До Ірпеня завітав святковий вертеп із Михайлівки-Рубежівки (відео)

14 січ 19:29

Детальніше
Юні борці з Ірпеня виступають на Всеукраїнському турнірі на призи Валерія Андрійцева (відео)

14 січ 18:39

Детальніше
Олександр Маркушин: «Чорні реєстратори» незаконно передали під багатоповерхову забудову землі лісового фонду

14 січ 17:37

Детальніше
Ірпінська «Муніципальна варта» спільно з поліцією дала урок любителям паркування на тротуарах (відео)

14 січ 15:14

Детальніше
Платники податків Київщини отримують запити від неіснуючого слідчого підрозділу податкової служби

14 січ 13:58

Детальніше
Всі новини