ПРЯМА МОВА. Секретар Спілки письменників Богдана Гайворонська – про Ірпінь: «За три роки все змінилося просто в мене на очах»

Секретар Національної спілки письменників України по роботі з молоддю Богдана Гайворонська ділиться своїми враженнями про Ірпінь:

«Я три роки живу в Будинку письменників «Ірпінь», який знаходиться поруч із Парком письменників. Коли я приїхала в Ірпінь, він виглядав зовсім інакше. Тут, де ми стоїмо (на вул. Шевченка – ред.), було все перекопано, тут був пісок, екскаватори, і всієї цієї краси не було. Там, де я живу, були хащі, не було ніякого парку. Там, де зараз набережна, було болото. І за ці три роки я побачила, як це все змінювалося, причому просто в мене на очах. Тепер ми можемо гуляти цим прекрасним центром, який я називаю «ірпінським Версалем», тому що завдяки цим стовпам, лампам, фонтанам, усім цим прикрасам він схожий на якийсь палац. І в парку зараз дуже затишно, багато людей, багато дітей. Раніше там були змії й наркомани, а тепер можна гуляти будь-кому, абсолютно не боячись. І я, як людина, яка приїхала з Луганська, маю з чим порівняти, тому що в нас там дуже рідко відбувався ремонт будь-чого, в т. ч. доріг, із криміногенною ситуацією там було не все добре, не дуже добре було з освітленням. І взагалі – дуже разюча різниця з тим, що я бачу тут».