Письменнику-гумористу Василю Шаройку – 90 років. Фоторепортаж

ВШ2

Вчора, 15 травня, у Центральній міській бібліотеці відбувся творчий вечір відомого ірпінського письменника, поета та гумориста Василя Шаройка.

«У травні свої поважні 90-то років святкує письменник, поет, вчитель за покликанням Василь Шаройко, який мешкає в Ірпені. Це людина кількох епох, непростої долі, яка крізь десятиліття пронесла запальну енергію, позитив і яскраве почуття гумору. Василь Шаройко зберіг унікальну здатність – бачити світ очима дітей, розуміти їх. Мабуть, тому його вірші такі теплі, світлі і дотепні.

Василь Шаройко випустив у світ більше 30-ти книжок, має педагогічну та юридичну освіту. 35 років працював у школі, викладав українську мову і літературу, з них 20 років був директором школи. Десять років працював у колонії посиленого режиму, де відбували покарання особи, які вперше скоїли тяжкий злочин. Викладав засудженим українську літературу, намагався надихнути їх, дати ще один шанс на кращу долю», — розказав історію життя та творчості письменника голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк на свій сторінці у фейсбук та привітав Василя Шаройка з Днем народження.

«Захоплююся життям і творчістю Василя Шаройка. У свої 90-то він читає вірші напам’ять, вчиться користуватися планшетом, багато жартує і щиро сміється. Цього року вийшла його нова книга — «Не розстануся я з вами.

Бажаю письменникові довгих років життя, натхнення, нових творів, вдячних читачів і радості у кожному дні! З Днем народження!», — побажав Володимир Карплюк.

ITV публікує фоторепортаж із творчого вечора письменника.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!