Реклама

Разом зі старостою села Мотижин і її родиною окупанти вбили волонтера з Ірпеня

Imgonline Com Ua Bigpicture Bxov2cq4cv

У с. Мотижин Макарівської громади разом зі старостою села Ольгою Сухенко та її родиною російські військові вбили волонтера з Ірпеня Сергія Кубрушка. Про це повідомляє «Obozrevatel».

23 березня 35-річний Сергій Кубрушко разом зі своїм родичем Андрієм із ГО «Група Патріот» повіз у Мотижин Житомирською трасою гуманітарну допомогу.

«У нас є гуманітарні екіпажі, які доставляють людям продукти, ліки, також допомагають із евакуацією. Сергій був одним із волонтерів. Того дня разом із Андрієм вони поїхали до Мотижина. Везли крупи, хліб, ліки. У якийсь момент зв’язок із ними пропав – вони опинилися в полоні у росіян», – розповідає керівниця аналітичного відділу ГО «Група Патріот» Алла Котенко.

В організації припускають, що загарбники могли чекати волонтерів. Росіяни регулярно обходили будинки селян, відбирали продукти й бачили, що в людей з’являється свіжий хліб, крупи. Можливо, хтось сказав, що це привозять волонтери.

Дружина Сергія Марина писала на своїй сторінці у фейсбуці, що її чоловік та його родич – у полоні разом із жителями Мотижина, серед яких є навіть діти, і просила молитися за них. Вона дуже сподівалася, що наші війська звільнять село й чоловіки повернуться. Проте окупанти жорстоко розправилися з полоненими. Тіло Сергія виявили разом із останками Ольги Сухенко, її чоловіка Ігоря та сина Олександра.

Сергій Кубрушко був родом із Черкаської області. Останнім часом він жив зі своєю родиною в Ірпені. Його дружина показувала відео, де видно розбитий росіянами їхній новенький житловий комплекс.

Сергій і Марина були одружені лише три з половиною роки. «Це були найкращі 3,5 роки в моєму житті… Ти кожним своїм днем являв Бога іншим людям, допомагаючи кожному, хто про це попросить… і помер, також допомагаючи людям», – написала Марина.

Сергій і Марина

Знайомі та друзі пишуть у коментарях, що Сергій був глибоко віруючою, доброю, оптимістичною та світлою людиною, допомагав усім.

Доля другого волонтера Андрія наразі невідома. Рідні та друзі сподіваються, що йому вдалося вижити.


На головному фото: Сергій та Андрій

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама