Реклама

Реконструйоване інфекційне відділення Ірпінської лікарні почало приймати пацієнтів із COVID-19

Photo 2020 04 10 14 18 42

Реконструйоване інфекційне відділення Ірпінської центральної міської лікарні отримало право лікувати хворих на COVID-19 і вже прийняло першого такого пацієнта. Про це розповів на своїй сторінці в соцмережі перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

«Вчора Департамент охорони здоров’я КОДА погодив лікування пацієнтів з хворобою COVID-19 у реконструйованому інфекційному відділенні Ірпінської центральної міської лікарні. І вже вчора ввечері карета швидкої допомоги доставила туди першого хворого з коронавірусною інфекцією. Це 38-річний мешканець Ірпеня. Діагноз підтверджений ПЛР-тестуванням», — зазначив Маркушин.

Він додав, що пацієнт перебуває у стані середньої важкості та наразі отримує симптоматичне лікування.

«Щиро дякую медичним працівникам за самовіддану працю і всім, хто підтримує нашу медицину», — наголосив Олександр Маркушин.

Нагадаємо, в Ірпені підтверджено два нові випадки коронавірусної хвороби. Загалом в Ірпінському регіоні зареєстровано 18 випадків COVID-19: в Ірпені – 10, у Коцюбинському – 4, у Ворзелі й Гостомелі – по 2. Всього зареєстровано 192 підозри, 125 із них не підтвердилися, зараз досліджуються 49 зразків.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама