Реклама

Роз’яснювальні плакати на виборчих дільницях уперше міститимуть QR-коди для людей із порушеннями зору й слуху

840px Тестирование оплаты покупок по Qr коду

Роз’яснювальні плакати на виборчих дільницях, де відбуватиметься голосування під час місцевих виборів, уперше міститимуть QR-коди для отримання інформації особами з порушеннями зору й слуху. Таке рішення ухвалила Центральна виборча комісія України.

«Комісія затвердила форму і текст плакатів, що роз’яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про місцеві вибори. А також встановила Порядок їх виготовлення та передачі відповідним дільничним виборчим комісіям… Комісією встановлено, що при виготовленні плакатів у нижньому правому куті розміщується матричний двовимірний QR-код для переходу за посиланням з мобільних пристроїв на доступні формати плакатів для осіб з порушенням здоров’я (у зв’язку з інвалідністю, тимчасовим розладом здоров’я, віком), що забезпечують переклад інформації, відображеної на плакаті, на українську жестову мову, відтворення інформації в аудіоформаті та спеціальному текстовому цифровому форматі, доступному для осіб з порушеннями зору», — повідомила пресслужба ЦВК.

«Вперше в історії національних виборів розміщені на виборчих дільницях інформаційні плакати, які розʼяснюють порядок голосування і відповідальність за порушення виборчого законодавства, міститимуть QR-код. Відсканувавши код телефоном, можна буде прослухати інформацію, що розміщена на плакаті. Така функція розпочне діяти ближче до дня голосування», — зазначив член Центрвиборчкому Віталій Грень.

Нагадаємо, раніше ЦВК затвердила форму та кольори виборчих бюлетенів із виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама