Реклама

Сьогодні в Ірпені стартував Тиждень громадського здоров’я

тиждень здоровя фото

З 8 по 12 квітня мешканці Ірпеня  зможуть пройти безкоштовні обстеження у медичних закладах міста під час Тижня громадського здоров’я. Про це повідомляє Володимир Карплюк, голова Інвестиційної ради Ірпеня:

«Головна мета нашого тижня здоров’я – нагадати мешканцям, що краще дбати про себе та свою родину завчасно, не чекаючи, коли хвороби дадуть про себе знати». 

Зокрема, огляд мамолога та дерматологічні обстеження на наявність меленоми, можна буде пройти з 8 по 12 квітня, з 9.00 до 15.00 в Ірпінській центральній міській поліклініці по вулиці Садовій,38 на другому поверсі хірургічного відділення.

В цей самий час прийматиме в дитячій поліклініці по вулиці Садова,29 молодших ірпінців дитячий ортодонт, а в центральній міській поліклініці на 4 поверсі стоматолог огляне дорослих. Ірпінський міський центр надання  первинної медико-санітарної допомоги допоможе підписати мешканцям Ірпеня, Коцюбинського, Гостомеля та Ворзеля декларацію із сімейним лікарем.

В середу, 10 квітня, на центральній площі Ірпеня відбудеться загальноміська зарядка. Тут можна буде кожному перевірити тиск та пульс.

«Україні потрібен не тільки здоровий Президент, а й здорова нація!» — заявляє Володимир Карплюк та запрошує громаду долучитися до Тижня громадського здоров’я в Ірпені.

Раніше повідомлялося про сімейних лікарів Приірпіння, з якими ще можна укласти декларацію на медичне обслуговування.

Також публікувалися усі робочі мобільні лікарів, які працюють в Ірпені, Коцюбинському, Гостомелі, Ворзелі.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама