Сергій Даніш: Відкриття оновленого інфекційного відділення Ірпінської лікарні дуже важливе для Коцюбинського (фото)

photoeditorsdk-export - 2020-04-09T121336.586

Відкриття після реконструкції інфекційного відділення Ірпінської лікарні, яке очікується найближчим часом, є дуже важливим для жителів селища Коцюбинського на Київщині. Про це написав на своїй сторінці в соцмережі в. о. селищного голови Сергій Даніш.

«Уже з дня на день відкриється повністю оновлене інфекційне відділення Ірпінської міської центральної лікарні (м. Буча). Для нашої громади це дуже важливо, адже за потреби при захворюванні на коронавірус мешканці Коцюбинського лікуватимуться тут, а не у Білій Церкві», — відзначив він.

За словами Даніша, «вражає не тільки термін, за який реконструювали цю стару будівлю (три тижні), а й рівень, на якому все зроблено».

«Встановлена нова вентиляційна система, кожен блок має окремий вхід, обладнано спеціальні медичні панелі, до кожного ліжка підведено систему кисню, що дуже важливо! Саме на придбання кисневого концентратора Коцюбинською селищною радою було виділено 230 тис. грн. Також відділення буде оснащено 12 апаратами штучної вентиляції легень», — зауважив очільник селища.

«Реконструкція цього відділення – яскравий приклад того, як спільними зусиллями, об’єднавшись, можна робити дуже важливі справи!» — підкреслив Сергій Даніш.

Нагадаємо, в неділю голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк, який разом із першим заступником міського голови Олександром Маркушиним особисто контролює хід реконструкції, повідомив про завершення загальнобудівельних робіт в інфекційному відділенні та про його швидке відкриття.

За останніми даними, в Коцюбинському зафіксовано 4 випадки інфікування коронавірусом.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!