Реклама

В інфекційному відділенні Ірпінської лікарні завершуються загальнобудівельні роботи (відео)

Photoeditorsdk Export 2020 04 05t202611.931

Голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк показав на відео двотижневі результати робіт із реконструкції інфекційного відділення Ірпінської центральної міської лікарні. За його словами, зараз закінчуються будівельні роботи, а наступного тижня планується відкриття відділення.

«Закінчується другий тиждень робіт в інфекційному відділені Ірпінської міської лікарні. Сьогодні до кінця дня планується завершити всі загальнобудівельні роботи. Змонтована сантехніка. Завершене майже на 100% обкладання стін кахлями. У деяких боксах змонтовано стелю. Також змонтовані спеціальні медичні панелі, до яких підведений кисень», — розповів Володимир Карплюк.

Він показав бокс, який «за виконанням загальнобудівельних робіт на 95% готовий». За словами Карплюка, «з завтрашнього дня тут будуть активно приступати до робіт із меблями і спеціальним медичним обладнанням».

«Активно тривають роботи в коридорній групі. На 95% уся плитка (кахель) лежить. І ми також бачимо, як монтують стелю», — прокоментував відео голова Інвестради.

«Титанічна робота пророблена за такий короткий період, і я щиро вірю й переконаний, що наступного тижня це відділення обов’язково буде відкрите і слугуватиме громадам Ірпінського регіону», — підсумував Володимир Карплюк.

Нагадаємо, реконструкція інфекційного відділення Ірпінської лікарні, розташованого в Бучі, розпочалася 20 березня. Це приміщення не ремонтувалося 35 років. Для проведення реконструкції вдалося об’єднати зусилля місцевої влади міст і селищ Приірпіння та представників бізнесу. Володимир Карплюк і перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин особисто контролюють хід робіт.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама