В інфекційному відділенні Ірпінської лікарні завершуються загальнобудівельні роботи (відео)

photoeditorsdk-export - 2020-04-05T202611.931

Голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк показав на відео двотижневі результати робіт із реконструкції інфекційного відділення Ірпінської центральної міської лікарні. За його словами, зараз закінчуються будівельні роботи, а наступного тижня планується відкриття відділення.

«Закінчується другий тиждень робіт в інфекційному відділені Ірпінської міської лікарні. Сьогодні до кінця дня планується завершити всі загальнобудівельні роботи. Змонтована сантехніка. Завершене майже на 100% обкладання стін кахлями. У деяких боксах змонтовано стелю. Також змонтовані спеціальні медичні панелі, до яких підведений кисень», — розповів Володимир Карплюк.

Він показав бокс, який «за виконанням загальнобудівельних робіт на 95% готовий». За словами Карплюка, «з завтрашнього дня тут будуть активно приступати до робіт із меблями і спеціальним медичним обладнанням».

«Активно тривають роботи в коридорній групі. На 95% уся плитка (кахель) лежить. І ми також бачимо, як монтують стелю», — прокоментував відео голова Інвестради.

«Титанічна робота пророблена за такий короткий період, і я щиро вірю й переконаний, що наступного тижня це відділення обов’язково буде відкрите і слугуватиме громадам Ірпінського регіону», — підсумував Володимир Карплюк.

Нагадаємо, реконструкція інфекційного відділення Ірпінської лікарні, розташованого в Бучі, розпочалася 20 березня. Це приміщення не ремонтувалося 35 років. Для проведення реконструкції вдалося об’єднати зусилля місцевої влади міст і селищ Приірпіння та представників бізнесу. Володимир Карплюк і перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин особисто контролюють хід робіт.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!