Реклама

Щодо закупівель технічної солі в УЖКГ «Ірпінь» проведуть службове розслідування

4087519060 W640 H640 Sol Tehnicheskaya V

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин доручив провести розслідування щодо закупівлі комунальним підприємством УЖКГ «Ірпінь» солі за завищеними цінами, а тендер, за яким відбулася закупівля — скасувати.

«По-перше, доручив створити робочу групу та провести перевірку фінансово-господарської діяльності УЖКГ «Ірпінь». По-друге, тендер, за яким здійснена ця покупка буде скасовано – кошти ще не були перераховані. По-третє, уповноважену особу по закупівлях КП «УЖКГ «Ірпінь» Юрія Давиденка – відсторонено на час перевірки. По-четверте, заступника начальника УЖКГ «Ірпінь» Дмитра Сухомлина – відсторонено на час перевірки»,- написав мер Ірпеня на своїй сторінці у фейсбуці.

Також, за його словами, на найближчій сесії буде ухвалено рішення про перевірку діяльності низки комунальних підприємств громади.

«Хочу ще раз усім наголосити, в Ірпінській громаді немає місця для шахрайства! Прошу усіх мешканців бути пильними і в разі виявлення випадків шахрайства або вимагання з боку працівників міської ради чи комунальних підприємств – одразу повідомляти на Гарячу лінію Ірпінського міського голови — 0800 335 191 або мені особисто. Я щосереди з 9:00 до 12:00 проводжу прийом громадян в Ірпінській міській раді», — додав Маркушин.

Як стало відомо, КП «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь» Ірпінської міської ради 31 січня за результатами тендеру замовило компанії «Торговий дім «Кип і Ко» солі для посипання доріг на 5,67 млн грн вартістю 12 602 грн за тонну. На інших же торгах Київщини зі строком поставки до кінця року дорожня сіль — дешевша.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV—джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Учасниці ГО «Берегині з Ірпеня» оголосили благодійний збір на маскувальні сітки

20 May 16:10

Детальніше
Як військовозобовʼязаним в Ірпінській громаді можна оновити облікові дані

20 May 15:24

Детальніше
Із допомогою благодійників у Ірпені відбудували ще один багатоквартирний будинок (відео)

20 May 15:09

Детальніше
Волонтерка Олеся Василець допомагає військовим ЗСУ на Харківщині

20 May 11:29

Детальніше
Команда «Ірпінь-Молодість» стала срібним призером турніру з волейболу, присвяченого памʼяті загиблих захисників України (фото)

20 May 10:08

Детальніше
Освітянин з Ірпеня став дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024»

19 May 14:00

Детальніше
В Ірпені відбувся творчий вечір голови Національної спілки письменників Михайла Сидоржевського (фото)

18 May 23:10

Детальніше
На вул. Василя Стуса в Ірпені відновили п'ятиповерхівку (фото)

17 May 22:50

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама