Сімейні дитбудинки й прийомні родини Приірпіння отримали привітання з Днем сім’ї (фото)
15 May 17:09, 2020
Дитячі будинки сімейного типу і прийомні родини Приірпіння приймали сьогодні привітання й подарунки від ірпінської мерії з нагоди Міжнародного дня сім’ї.
Серед них — велика родина Тетяни й Володимира Батурських. Їхній дитбудинок сімейного типу був заснований 19 років тому і став найпершим таким закладом в Ірпені.
«У них – 24 дитини! У 2001 році, уже маючи трьох своїх дітей, подружжя пішло за покликом серця і взяло на виховання перших безпритульних діток, прямо з підвалів. На цьому зупинитися не змогли і вирішили взяти ще дітей із сиротинця. Так був створений перший будинок сімейного типу у нашому місті. З того часу батьки віддали заміж чотири доньки, оженили двох синів і вже мають п’ятеро онуків. Зараз у Тетяни і Володимира на вихованні семеро дітей, які колись втратили батьківську опіку і знову знайшли її у Батурських», — написав у соцмережі перший заступник міського голови Олександр Маркушин, який разом із заступницею мера Юлією Устич і керівником міської служби у справах дітей та сім’ї Аллою Терещенко відвідав сьогодні родини, де ростуть прийомні діти.
Приймали вітання і в дитячому будинку сімейного типу Олександра й Тетяни Букевичів. Там виховується 9 дітей, шестеро з яких були прийняті в родину. Після початку бойових дій на Сході країни Букевичі переїхали в Ірпінь із Луганської області й оселилися в мікрорайоні Стоянка. Не обійшли увагою і сімейні дитбудинки, засновані Олександром і Валентиною Ніколайчуками (Гостомель) та Ларисою Махинею (Ірпінь). У першому — семеро, в другому — шестеро вихованців.
Завітали гості також до трьох прийомних сімей: Юрія й Оксани Кузьмичів, Сергія й Олени Герасимчуків (в обох родинах — по четверо дітей, у т. ч. по троє прийомних) та Віктора й Людмили Мішкаленків (троє дітей, з них двоє взяті на виховання).
Незабаром родина Кузьмичів створить дитбудинок сімейного типу. Як повідомлялося раніше, для цього міська рада викупила в Ірпені на вулиці Курській житловий будинок та організувала його реконструкцію. Новосілля має відбутися зовсім скоро — його планують приурочити до Дня захисту дітей.
Загалом, за даними служби у справах дітей та сім’ї, в дитячих будинках сімейного типу та в прийомних родинах в Ірпінському регіоні виховується 39 дітей, із яких 33 раніше були позбавлені батьківського піклування.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/96567641_2764583820494789_1335313093332303872_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/97125097_2764583830494788_3425429876771913728_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/96828041_2764583880494783_4891932875009556480_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/97407743_2764583937161444_8305564128727007232_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/97048561_2764583927161445_6083062945552531456_o-2-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/97039247_2764584077161430_1268718422816980992_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/97577543_2764583990494772_4990960278096052224_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/96766056_2764571523829352_4492286992750477312_o-1-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/96821570_2764571490496022_3667534662101630976_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/97087081_2764571910495980_1918368591825076224_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/96837009_2764571800495991_5624994362627719168_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/96831558_2764571787162659_1724909705601482752_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/97067555_2764572550495916_8478666965911601152_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/97059247_2764572437162594_620272360775221248_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/96824799_2764583793828125_4315501294124007424_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/98610782_2764572280495943_8459579396808769536_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/97545045_2764572313829273_6753631714121089024_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/97344137_2764572023829302_4100030034788483072_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/photoeditorsdk-export-2020-05-15T165949.278.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/96737070_2764572133829291_186143161054134272_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/97051470_2764573153829189_6670104122156384256_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/97006424_2764573137162524_4419345215270158336_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/97039982_2764573127162525_4241834985725624320_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/97014040_2764573557162482_8279497916373008384_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/98036734_2764571630496008_9129700891778088960_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/05/97063116_2764572590495912_256356281386795008_o.jpg)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!