Сьогодні в небі над Гостомелем можна буде побачити «Мрію»

Photoeditorsdk Export 2022 01 20t152039.124

Сьогодні в Міжнародний аеропорт «Антонов» у Гостомелі після тривалої відсутності повертається найбільший у світі український транспортний літак Ан-225 «Мрія». Про це повідомляється у групі «Antonov An-225 Mriya» в соцмережі «Фейсбук».

Зазначається, що близько 9-ї години ранку за київським часом повітряний гігант вилетів із аеропорту «Мірабель» у Монреалі (Канада). Орієнтовний час прильоту – 17:09.

Як повідомляла пресслужба держпідприємства «Антонов», 9 січня Ан-225, який виконував комерційний рейс у Китай, зазнав невеликого ушкодження. Під час приземлення в аеропорту Ряшева (Польща) на правій основній опорі шасі зрізало болти фіксації датчика положення шасі «політ – земля». На підприємстві запевняють, що несправність не вплинула на безпеку польоту та посадки. Інженери ДП «Антонов», які терміново прилетіли в Ряшів із Гостомеля, замінили болти й закріпили датчик системи гальмування шасі, і «Мрія» продовжила рейс.

Літак Ан-225 «Мрія» створило підприємство «Антонов» у 80-х роках минулого століття. Він може транспортувати на борту до 250 тонн вантажу. Довжина літака – 84 м, висота – 18,1 м, розмах крил – 88,4 м. При повному завантаженні його вага сягає 640 тонн. Ан-225 може літати на відстань до 15400 км. Екіпаж складається з 6 осіб.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!