Приірпіння приймало міжнародні велоперегони «Київська сотка» (фото)
06 Sep 18:29, 2020
Сьогодні в Приірпінні відбувалися міжнародні велоперегони «Київська сотка». Близько 2 тисяч спортсменів-аматорів, стартувавши на околиці Києва, проїхали «новоірпінською» трасою, вулицями Ірпеня, Бучі, Ворзеля, Михайлівки-Рубежівки, Козинців і деяких інших населених пунктів.
Спортсмени різного віку й на різних типах велосипедів долали дистанції у 100 і 50 кілометрів.
В Ірпені велосипедисти їхали через мікрорайон Романівка, вулицями Соборною, Достоєвського, Озерною, Личака, Центральною, Садовою, а далі знову Соборною — в Бучу. На зворотному шляху маршрут включав ділянки вулиць Соборної, Щасливої, Університетської та дорогу Р30 через Романівку.
Велоперегони проводилися в кількох категоріях: для учасників на шосейних і кросових велосипедах, на велосипедах «маунтен-байк» і «гібрид», на інших велосипедах (тондеми, міські велосипеди, кастомні байки тощо), на фіксах та сінгл-спідах, а також на велосипедах «Україна» або подібних («Мінськ», «Десна» тощо). Спортсмени були поділені на групи за віком і статтю, досвідчені учасники змагалися окремо від новачків.
На території Ірпінського регіону змагання відбувалися за підтримки команди «Нові Обличчя». У проведенні перегонів допомагали волонтери — ірпінські регбісти, учасники велосипедної секції та представники громадської організації «Фонд регіонального розвитку «Місто для життя».
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118947717_2869593156660521_1231595404352403202_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118949783_2869593476660489_940894107385263914_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118910054_2869593243327179_6325062559587550898_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118925146_2869593356660501_8267876500905733318_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118967758_2869593963327107_1360930134933255135_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118948623_2869593143327189_7650361446533547669_o-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118873560_2869593423327161_7457258061717491487_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118947719_2869593806660456_268221851133485870_o-1024x601.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118913720_2869593233327180_825613368912088066_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118918631_2869593669993803_2991910187660101918_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118920016_2869593726660464_2766737645602856218_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118938584_2869593969993773_4558013134668765224_o-1024x643.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118909386_2869593453327158_8818314728872114793_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118889884_2869593579993812_4805900400352386203_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118992153_2869593689993801_8577954147048356274_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118942601_2869593493327154_257428702662298703_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118893583_2869593766660460_4293750509273958152_o-1024x637.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118947225_2869593369993833_862701977722903775_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118957297_2869593819993788_5068706381794962565_o-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118948376_2869595049993665_8595052351211498944_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/119003651_2869594516660385_4255298810836749198_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118985650_2869594579993712_1887618391896243109_o-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118807975_2869594523327051_1334162552673369060_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118949448_2869595079993662_7173183085987241526_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118974195_2869596086660228_9011560079186386205_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118939946_2869595193326984_5015397987870130283_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118942669_2869594593327044_6187179369236372931_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118905087_2869596179993552_6244326244338082460_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118942670_2869595979993572_8458090818328966114_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118842855_2869594706660366_7856819352407396421_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118913720_2869595976660239_190386667600416767_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118961049_2869595153326988_531149600240879602_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118968146_2869594883327015_5137447471916280840_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118935560_2869594666660370_4813696931036568415_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118777212_2869596066660230_7041113671913864163_o-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118937506_2869594489993721_1185304892015448622_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/119000871_2869595963326907_578745981993176848_o-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118882859_2869596076660229_7829440470122035382_o-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118997409_2869596059993564_877171319590001576_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/118950784_2869595169993653_1942620613732748500_o-1024x683.jpg)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!