Соціальне житло для ірпінців, які втратили оселі, будуватимуть на вулиці Пушкінській

photoeditorsdk-export (2)

Новий житловий комплекс для людей, оселі яких зруйнувала російська армія, планують збудувати в Ірпені на території санаторію «Ластівка» по вулиці Пушкінській. Про це повідомив сьогодні на засіданні виконкому міської ради мер Ірпеня Олександр Маркушин.

«Сьогодні сесія обласної ради, і там будуть приймати рішення про передачу нам санаторію «Ластівка» на вулиці Пушкінській. Коли область передасть нам цю землю, ми будемо змінювати її цільове призначення й готуватися до проєктування будівництва житла», – зазначив мер.  

«За програмою Президента в Ірпені буде будуватися 50 тисяч квадратних метрів соціального житла. Це те житло, яке надаватиметься замість квартир, які в людей повністю згоріли, чи замість знищених будинків. Ці квартири будуть повноцінні, не тимчасові. Скоріше за все, будинки будуть п’ятиповерхові. Завдання, поставлене керівництвом держави – щоб до кінця року побудувався весь цей комплекс, і ми змогли переселити туди людей», – розповів Маркушин.

Нагадаємо, за попередніми результатами обстеження будівель, які постраждали під час бойових дій, в Ірпені будуть знесені щонайменше 17 багатоповерхівок. Проте, за прогнозами експертів, кількість таких будинків може зрости до 37. Також у місті повністю або частково зруйновані півтори-дві тисячі приватних будинків.       


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що працює в Ірпені? (медзаклади, магазини, послуги тощо)

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!