Реклама

Соціологи назвали 5 партій, які б зараз пройшли до парламенту

вибори

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку червня, то до парламенту пройшли б 5 партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа — За життя», «Блок Петра Порошенка «Солідарність» («Європейська солідарність»), «Батьківщина» та «Голос».

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) «Рейтинг підтримки партій: травень-червень 2019 року».

Так, якби вибори до ВР відбувалися на початку червня, то за ті чи інші партії проголовував би такий відсоток населення: 32,1% — за партію «Слуга народу», 7,8% — за партію «Опозиційна платформа — За життя», 5,4% — за партію «Блок Петра Порошенка «Солідарність», а 5,1% — за партію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», 3,7% — за партію «Голос».

2,5% віддали би свій голос за партію «Сила і честь», 1,9% — за Радикальну партію Олега Ляшка, 1,3% — за партію «Всеукраїнське об’єднання «Свобода», 1,2% — за «Громадянську позицію». Крім того, 0,6% — за партію «Опозиційний блок», по 0,4% — за партії «Наші», «Відродження» і «Об’єднання «Самопоміч»; по 0,3% — за партію «Українська стратегія», «Ліва опозиція» та «Національний корпус», а за інші партії — загалом 2,4%.

Більше про результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) «Рейтинг підтримки партій: травень-червень 2019 року» – в публікації інформагентства.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама