Соціологи назвали 5 партій, які б зараз пройшли до парламенту

вибори

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку червня, то до парламенту пройшли б 5 партій: “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Блок Петра Порошенка “Солідарність” (“Європейська солідарність”), “Батьківщина” та “Голос”.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) “Рейтинг підтримки партій: травень-червень 2019 року”.

Так, якби вибори до ВР відбувалися на початку червня, то за ті чи інші партії проголовував би такий відсоток населення: 32,1% – за партію “Слуга народу”, 7,8% – за партію “Опозиційна платформа – За життя”, 5,4% – за партію “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, а 5,1% – за партію “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, 3,7% – за партію “Голос”.

2,5% віддали би свій голос за партію “Сила і честь”, 1,9% – за Радикальну партію Олега Ляшка, 1,3% – за партію “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, 1,2% – за “Громадянську позицію”. Крім того, 0,6% – за партію “Опозиційний блок”, по 0,4% – за партії “Наші”, “Відродження” і “Об’єднання “Самопоміч”; по 0,3% – за партію “Українська стратегія”, “Ліва опозиція” та “Національний корпус”, а за інші партії – загалом 2,4%.

Більше про результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) “Рейтинг підтримки партій: травень-червень 2019 року” – в публікації інформагентства.