Реклама

СOVID-19: в Україні вже 21 випадок зараження і третя смерть

Photoeditorsdk Export 2020 03 19t224216.990

Станом на сьогоднішній вечір в Україні зафіксовано вже 21 підтверджений випадок захворювання на COVID-19, третя людина померла. Такі дані наводить Центр громадського здоров’я України. Протягом сьогоднішнього дня було виявлено по одному інфікованому в Києві, Житомирській та Івано-Франківській областях та відразу двоє — на Дніпропетровщині.  

«За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано всього 17 позитивних результатів на COVID-19: у Чернівецькій (10), Житомирській (1), Київській (2), Донецькій (1), Івано-Франківській (1) областях та в м. Києві (2). За результатами досліджень регіональних лабораторій протягом 19 березня виявлено: Дніпропетровська область — 2; Житомирська — 1; також один випадок підтверджено в м. Київ. Зафіксовано 3 летальні випадки від COVID-19 в Україні», — йдеться в повідомленні.

Водночас пресслужба Міністерство охорони здоров’я уточнює, що від коронавірусу померла жінка в Івано-Франківську.

«Пацієнтка поступила в лікарню у важкому стані. Тривалий час вона займалася самолікуванням і надто пізно звернулася до лікарів. Жінка померла через добу після госпіталізації, ще до отримання результатів тесту на COVID-19», — повідомили в МОЗ.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама