Спортсмени з Ірпеня вибороли 3 місце на Чемпіонаті Києва з кікбоксингу

432412907 1907134933075752 111928875107861155 N

Спортсмени з ірпінського клубу «Реформа» посіли третє загальнокомандне місце на Відкритому Чемпіонаті Києва з кікбоксингу ІСКА. Про це повідомив Заслужений майстер спорту України з кікбоксингу, тренер спортивного клубу Володимир Сотін.

Чемпіонат проходив цими вихідними у Києві. Змагання зібрали близько 300 спортсменів та 750 учасників по розділах з 34 клубів.

Ірпінь представляв спортивний клуб «Реформа» у складі 16 спортсменів. Команда з Ірпеня здобула 3 загальнокомандне місце, поклавши 43 нагороди у скарбничку, а саме 21 золоту, 13 срібних і 9 бронзових медалей.

«Дуже масштабні та цікаві змагання, напружена атмосфера та круті двобої. Ми дуже вдячні усім, хто допомагає нашій команді. Подяка та шана ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях. Дякуємо організаторам за класні змагання. Зустрінемось на наступних стартах. Попереду Чемпіонат України через місяць», — додав тренер клубу.

Нагадаємо, нещодавно спортсмени з клубу «Реформа» стали чемпіонами змагань з кікбоксингу ІСКА у Хмельницькому.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!