Студенти фіскального університету вивчали роботу лабораторії «Ірпіньводоканалу»

photoeditorsdk-export - 2020-01-23T215444.126

Сьогодні, 23 січня, фахівці лабораторного центру Комунального підприємства «Ірпіньводоканал» провели екскурсію для студентів другого і третього курсів Університету Державної фіскальної служби України. Про це повідомляється на сторінці підприємства у фейсбуці.

Працівники лабораторії продемонстрували студентам прилади та допоміжне обладнання, реактиви й посуд, які необхідні для щоденної роботи. Гості спостерігали за відбором проб та проведенням досліджень.

Для порівняльного аналізу були відібрані проби води до її потрапляння на станцію очищення та знезалізнення і після цього. Кожен із зразків перевіряли на вісім показників, таких як вміст заліза, марганцю, амонію, загальна жорсткість, рН, лужність, запах, а також за чотирма мікробіологічними параметрами.

Нагадаємо, лабораторний центр був відкритий на вул. Полтавській в Ірпені восени 2018 року разом зі станцією очищення й знезалізнення води. Фахівці центру перевіряють воду на всіх таких станціях в Ірпінському регіоні, а також у мережах перед її подачею споживачам.