Реклама

Суд визнав незаконним тиск прокуратури на ЖК «Центральний»

Photoeditorsdk Export 2019 10 08t120026.631

Рішенням Апеляційного суду Київської області було зупинено намагання Ірпінського відділу Києво-Святошинської прокуратури арештувати земельну ділянку, де проводить свої роботи місцеве будівельне підприємство ПП «Сфера-2012», та об’єкт будівництва. Суд визнав подання прокуратури незаконним та безпідставним.

ПП «Сфера-2012» будує в Ірпені на вулиці Соборній житло під найбільш елітним брендом на будівельному ринку регіону – ЖК «Центральний».

Для будівництва підприємство має всі законні підстави: вчасно перераховує до бюджету громади орендну плату, володіє всіма необхідними дозволами на будівельні роботи. Відповідно, дії прокуратури, яка протизаконно намагається перешкодити веденню будівництва, можуть кваліфікуватися як протидія господарській діяльності, що підпадає під статтю Кримінального кодексу України.

Як повідомив очільник компанії-забудовника Олександр Пікулик, раніше за поданням прокуратури суддя Ірпінського суду наклав арешт на земельну ділянку на вулиці Соборній в Ірпені, тим самим заблокувавши процес будівництва.

«Прокуратура Ірпеня, виконуючи вказівки Києво-Святошинської прокуратури, робила все для перешкоджання законній господарській діяльності. Компанія, у свою чергу, зазнала вагомих фінансових та репутаційних втрат. І все це – за незрозумілими звинуваченнями правохоронців, незаконність дій яких була підтверджена судом», – наголосив керівник компанії.

Як повідомляють на підприємстві, ухвалою Апеляційного суду Київської області, яка вступила в силу 30 вересня, прокурору м. Ірпінь було повністю відмовлено в накладенні арешту та забороні користування земельною ділянкою.

«Повністю відмовлено в задоволенні клопотання прокуратури про арешт на об`єкт незавершеного будівництва та земельну ділянку, що розташована за адресою вул. Соборна, місто Ірпінь Київської області, загальною площею 0,5805 га, з мотивів безпідставності та незаконності такого арешту, що призвело до незаконного обмеження прав ПП “Сфера-2012” на володіння та користування вказаною земельною ділянкою», – йдеться в рішенні суду.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама