Супермаркет виділив 200 продуктових наборів для малозабезпечених ірпінців

photoeditorsdk-export - 2020-05-15T203649.740

Супермаркет «Фора», розташований у центрі Ірпеня, виділив 200 продуктових наборів для малозабезпечених родин. Про це повідомили в. о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов та керівник волонтерського штабу Антон Головенко.

Лідер волонтерів описав на своїй сторінці в соцмережі телефонну розмову з представником магазину: «Це ви ті, що по Ірпеню допомогу людям розвозять?» — «Так. Але, на жаль, поки допомогти не можемо. Закінчились продукти. Вибачте. Може з часом…» — «Закінчились? Чудово! Приїжджайте та забирайте 200 укомплектованих пакетів! Працюйте :)».

«Дякую ТОВ “Фора” (ТЦ “Irpin city”), колективу та керуючому магазину Йолшиній Ользі Анатоліївні за благодійну допомогу — 200 продуктових наборів для малозабезпечених сімей. Окремо хочу подякувати волонтерському штабу і всім волонтерам, які взялися доставляти продукти тим, хто їх справді потребує», — зазначив, у свою чергу, в. о. міського голови.

Нагадаємо, вчора Антон Головенко закликав автомобілістів допомогти волонерам доставляти в інфекційне відділення міської лікарні обіди, які готує для медиків ресторан «Mafia» в Києві.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!