Реклама

«Синергія» повідомила про початок будівництва школи в Ірпені

69949187 2083576285285014 1608387315875446784 O

Будівельна група «Синергія» розпочинає сьогодні будівництво загальноосвітньої школи в Ірпені. Про це повідомляється на сторінці групи у Facebook. Будівництво вестиметься на вулиці Достоєвського та в провулку Озерному.

У повідомленні зазначається, що школа буде розрахована на 42 класи.

«У триповерховій будівлі будуть розташовані просторі класи з сучасним обладнанням, велика зона відпочинку, зали для проведення заходів і занять спортом, бібліотека та майстерні. А також – тільки уявіть – власний повноцінний басейн! На прилеглій території будуть обладнані дитячі та спортивні майданчики, висаджені дерева та квіти – ідеальний простір для неформального спілкування та розваг», – розповіли в «Синергії».

Там висловили сподівання, що «цікавий сучасний дизайн і продумане планування перетворять відвідування школи на справжнє свято, а роки навчання стануть для дітей щасливими та яскравими».

У компанії нагадали про свою «гордість – дитсадок «Колібрі»», збудований «Синергією», переданий у комунальну власність міста й відкритий у вересні 2017 року. «Відтепер не менш відповідально приступаємо до будівництва школи», – запевнили автори повідомлення.

Нагадаємо, 29 серпня на сесії Ірпінської міської ради депутати проголосували за надання дозволу на фінансування робіт із проектування та будівництва загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів (початкової школи, гімназії та ліцею), де навчатимуться близько 1200 учнів.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама