TEDxIrpin: в Ірпені пройде відома у світі комунікаційна платформа

TED-фото

25 травня в Ірпені відбудеться TEDxIrpin – захід, який об’єднає різнобічну аудиторію – керівників, науковців, митців, філантропів. Тема конференції  —  “Words and ideas can change the world”, — повідомляє Irpin.ua.

Відома та популярна TED-конференція проходить щорічно в США і присвячена ідеям, які варті поширення. Абревіатура  TED включає три ключових слова англійською мовою Technology, Entertainment, Design, що у перекладі на українську означає Технології, Розваги, Проекти. TED відома своїми мотиваційними лекціями TED Talks на різноманітні теми людської діяльності, які проходять в різних кутках світу. Онлайн-трансляції та відеоверсії лекцій об’єднують величезну аудиторію інтернет-користувачів по всьому світу. Дуже популярним інструментом для вивчення англійської мови є англомовні лекції TED Talks зі спікерами-носіями мови.

 «Конференція TEDxIrpin об’єднала надзвичайну кількість талановитих людей. На нашому заході виступатимуть музиканти, ідеологи, бізнесмени. Головна ідея — розповсюдження цінних ідей, які можуть змінити світ на краще. В Україні такі конференції проходять тільки у великих містах обласного значення. Ірпінь — це перше в Україні невеличке місто, яке має багато талановитих людей та виправдає надану американцями довіру”, – зазначає Ярослав Цвіркун, організатор заходу TEDxIrpin, який є ліцензіатом американської організації TED.

Більше про TEDxIrpin, програму та його спікерів – на Туристичному порталі міста Irpin.ua.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!