Теперішній і колишній мери Ірпеня втретє вакцинувалися проти ковіду (відео)

Зазвичай о 8-й ранку мер Ірпеня Олександр Маркушин уже у своєму робочому кабінеті. Але не цього разу. Сьогодні він – у центрі масової вакцинації. Прийшов за бустерною дозою щеплення проти коронавірусу.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Пройшло все нормально, у нас лікарі професіонали. Усім нашим містянам рекомендую, щоб зробили теж, коли прийде час, бустерну дозу. Хай будуть усі здорові!»

У черзі за теперішнім очільником міста – і його попередник – голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк. Каже – коли почалася пандемія, дуже важко перехворів коронавірусом. Тож, щойно з’явилася можливість, вакцинувався.

Володимир Карплюк, голова Інвестиційної ради Ірпеня:
«Багато моїх знайомих теж хворіли дуже нелегко, частину з них, на жаль, уже не повернути в наше прекрасне життя. І тому я вакцинуюся в першу чергу для себе, для того, щоби більше так не хворіти й не створювати небезпеку для своєї родини, для своїх друзів».

Услід за мерами вакцинувалася бустером і знімальна група ITV. Після двох доз «CoronaVac» отримуємо «Pfizer».

Андрій Левківський, директор Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги:
«Якщо людина отримала вакцину «AstraZeneca», вона може отримати й бустер «AstraZeneca», якщо «CoronaVac» – може отримати бустер «CoronaVac», так само й «Pfizer». Але є рекомендації Національної технічної групи, що після всіх типів вакцин можна колоти бустер мРНК, тобто «Pfizer» або «Moderna»».

Одразу ж на місці генеруємо в додатку «Дія» новий сертифікат про вакцинацію. Обираємо розділ «Послуги» та «COVID-сертифікати». Чотири кліки – і запит надіслано. Сертифікат із новими даними з’являється практично моментально.

Андрій Левківський:
«Запрошуємо всіх бажаючих прийти і провакцинуватися. Нагадую, що бустерна доза продовжить ваш «ковідний« сертифікат на 270 днів».

Протягом січня медики Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги вакцинували бустерною дозою вже понад 2 тисячі осіб. І продовжують це робити щодня.

Вікторія, мешканка Ірпеня:
«У мене вдома маленька дитина-грудничок, я боюся заразитися, тому вирішила зробити щеплення».

Отримати бустерну дозу вакцини можна у всіх амбулаторіях громади, а також у центрі масової вакцинації в поліклініці на вулиці Садовій. Він працює без вихідних.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!