Тітушки та професійна провокаторка намагалися зірвати сесію Ірпінської міськради – Андрій Літвинов (фото)

Десятки тітушок разом із «активісткою» Михайлиною Скорик-Шкарівською вчинили сутички під час сесії Ірпінської міської ради (Київська область), унаслідок чого сесію довелося перервати. Про це йдеться в повідомленні в. о. Ірпінського міського голови – секретаря ради Андрія Літвинова на його сторінці в соцмережі.

«Сьогодні декілька десятків тітушок разом зі скандальною чорною піарницею Михайлиною Скорик-Шкарівською намагалися зірвати сесію Ірпінської міської ради. При цьому окремі представники спортивних молодиків били працівників “Муніципальної варти” Ірпеня, які разом з поліцією Ірпеня намагалися забезпечити порядок під час голосування. З метою уникнення конфлікту було прийнято рішення зробити перерву в роботі сесії», – зазначив Андрій Літвинов.

Він наголосив, що «через дії тітушок та професійної провокаторки Михайлини Скорик-Шкарівської депутати не змогли проголосувати за питання соціально-економічного розвитку міста та десятки “людських” питань».

«Зокрема, дії цих провокаторів перешкодили вирішенню питань учасників АТО та родин загиблих. Немає слів…», – написав Літвинов.

Він відзначив, що для таких «активістів» «політичні амбіції є завжди вищими, ніж проблеми простих жителів міста», та висловив сподівання на те, що діям провокаторів дадуть відповідну оцінку правоохоронні органи.

НОВИНИ

З початку року на Київщині сталося 7876 ДТП, загинуло 119 людей

Сьогодні, 19:02

Детальніше
Внутрішні роботи в новому дитсадку в Стоянці виходять на фінішну пряму (фото)

Сьогодні, 17:39

Детальніше
В Ірпінському регіоні за добу — 1 випадок COVID-19 і 5 одужань. У Бучі померла жінка

Сьогодні, 15:28

Детальніше
Житель Ірпеня вчинив погром на Трухановому острові в Києві (відео)

Сьогодні, 14:29

Детальніше
У Коцюбинському встановлюють сміттєві майданчики закритого типу (відео)

Сьогодні, 13:21

Детальніше
Зупинили понад 4,5 тис. правопорушень, відреагували на 161 звернення — ірпінська «Муніципальна варта» відзвітувалася за липень

Сьогодні, 12:45

Детальніше
В Ірпені на 8 років засудили рецидивіста, який на вулиці поранив чоловіка ножем

Сьогодні, 11:14

Детальніше
За добу в Україні — 1061 новий випадок COVID-19. У Київській області — 32

Сьогодні, 09:47

Детальніше
Всі новини