Товариство «Відважних» оприлюднило візуалізацію ЖК «Бургундія»

photoeditorsdk-export - 2021-04-14T132504.312

Товариство «Відважних» оприлюднило візуалізацію житлового комплексу «Бургундія». Комплекс складається з трьох п’ятиповерхових будинків. Також компанія-забудовник відзвітувалася перед інвесторами про хід та строки завершення будівництва.

Здача в експлуатацію всіх трьох будинків «Бургундії» запланована на серпень 2022 року. До того часу комплекс підключать до всіх комунікацій, у квартири буде заведено газо-, водо- та електропостачання.

ЖК «Бургундія» побудований на монолітно-збірному фундаменті, стіни з червоної цегли. Будинки утеплені мінеральною ватою, фасад – із декоративної штукатурки.

Нагадаємо, товариство «Відважних» – група будівельних компаній. З 2010 року колектив побудував 16 житлових комплексів, у яких уже проживає 10000 мешканців. Група створила та управляє такими проєктами в галузі нерухомості, як ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Річ Таун Буча», «Буча Квартал», «Центральний», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «Централ Хауз» тощо. Наразі товариство «Відважних» будує ЖК «Бургундія» та «Новатор Ірпінь». Найближчим часом компанія розпочне будівництво ще декількох житлових комплексів у Київській області.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!