Реклама

Товариство “ВІДВАЖНИХ” представило новий сайт компанії

2024 04 29 11.41.07

Група будівельних компаній Товариство “ВІДВАЖНИХ” запустила новий сайт за адресою www.brave.in.ua, на якому для зручності клієнтів з’явився фільтр для підбору наявної нерухомості та 3D-модель житлового комплексу “River Port”.

“Вперше сайт Товариства “ВІДВАЖНИХ” було презентовано у квітні 2020 року. Створення нового веб-ресурсу обумовлено потребами клієнтів у максимально зручному виборів нерухомості. Крім цього, вагомою складовою нового сайту є його сучасний дизайн. Наша команда йде “в ногу з часом” і постійно вдосконалює сервіс для зручності комунікації з інвесторами”, -повідомив СЕО Товариства “ВІДВАЖНИХ” Володимир Карплюк.

Photo 2024 04 29 10.13.50

Починаючи з 2010 року, компанії, що стали основою для створення Товариства “ВІДВАЖНИХ» успішно збудувала 20 житлових комплексів, де наразі проживає понад 10 тисяч мешканців. До важливих проєктів компанії у сфері нерухомості входять: ЖК “Новатор”, “Варшавський Двір”, “Rich Town Буча”, “Буча Квартал”, “Центральний Буча”, “Парковий”, “Лісова Буча”, “Полтавський” та інші.

2024 04 29 11.41.14

У 2021 році компанія здала в експлуатацію житловий комплекс “CENTRAL HOUSE” на 9 місяців раніше запланованого терміну та на 11 місяців раніше вручили ключі інвесторам від квартир у ЖК “Novator Irpin”. У 2022 році команда “ВІДВАЖНИХ” вже вручила ключі від ЖК “Burgundia”, розташованого в Ірпені. Наразі, Товариство «ВІДВАЖНИХ» активно будує житловий комплекс бізнес-класу “RIVER PORT” на березі Озера Мистецтв у Ірпені та веде активне спорудження пристоличного котеджного міста “О.Краса”.

Більше інформації та огляд доступно на новому сайті Товариства “ВІДВАЖНИХ”.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама