Реклама

Товариство «Відважних» відзвітувало про хід відновлення ЖК «Burgundia»  

Photo 2022 10 09 11 45 10 (2)

На будівництві житлового комплексу «Burgundia» активно продовжуються відновлювальні роботи. Будівельники здійснюють демонтаж пошкоджених та монтаж нових склопакетів, розпочали монтаж системи поливу, продовжують озеленення території комплексу та завершують основні фасадні роботи. Про це повідомляє пресслужба товариства «Відважних».

У пресслужбі зазначають: «Хто ще не встиг придбати омріяне житло у ЖК «Burgundia» – відділ операцій з нерухомістю «Відважних» до ваших послуг щодня з 9.00 до 17.00 – без перерви та без вихідних».

«Нагадаємо, товариство «Відважних» – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. З 2010 року колектив «Відважних» побудував 16 житлових комплексів, у яких уже проживає 10 тисяч мешканців. Група компаній «Відважних» створила такі проєкти в галузі нерухомості, як ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tawn Буча», «Буча Квартал», «Центральний», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «Central House» тощо. Наразі ТОВ «Відважних» будує ЖК «Novator Irpin» та ЖК «Burgundia»», – відзначили у пресслужбі.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама