Товариство «Відважних» відзвітувало про хід відновлення ЖК «Burgundia» (відео)

Photoeditorsdk Export (9)

На будівництві житлового комплексу «Burgundia», розташованого в передмісті столиці – місті-герої Ірпені – активно продовжується реконструкція та відновлювальні роботи. Про це повідомляє пресслужба товариства «Відважних».

Команда будівельників продовжує здійснювати внутрішні «мокрі» роботи (штукатурка, шпаклівка, стяжка), завершує укладання кахелю в місцях загального користування. Також змонтували світильники в під’їздах, замінили пошкоджені двері в квартири, відновлюють газову систему на фасадах будинків. Завершується відновлення фасадів та тротуарної плитки на території комплексу. Крім того, закінчився ремонт покрівлі та укріплення основних стін, яке проводилося згідно з рішенням проєктного інституту.

«Незабаром заселення житлового комплексу. Ніщо не може змінити намір «Відважних» вести справи до кінця!» – наголошується в повідомленні.

У пресслужбі зазначають, що менеджери товариства «з радістю нададуть інформацію щодо нерухомості та будівництва житлових комплексів» за телефонами (096)8880782, (063)8880782 та (050)8880782.

«Товариство «Відважних»  – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Партнерами та співзасновниками товариства є Володимир Співак та Володимир Карплюк. З 2010 року колектив «Відважних» побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній «Відважних» створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «Central House» тощо. Наразі ТОВ «Відважних» здало в експлуатацію ЖК «Novator Irpin» та розпочало вручення права власності у ЖК «Burgundia» в Ірпені. Вже найближчим часом товариство презентує новий житловий комплекс в Ірпені», – відзначає пресслужба.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!