Реклама

Тренерка ірпінського клубу танцю «Адажіо» стала героїнею фільму французької режисерки

Тренерка ірпінського клубу танцю «Адажіо» стала героїнею фільму французької режисерки

Французька режисерка українського походження Анастасія Мікова приїхала до України для зйомок матеріалу до її нового проєкту про українських жінок. Однією з її героїнь стала тренерка ірпінського клубу спортивно-бального танцю «Адажіо», викладачка, доцент кафедри аудиту, державного фінансового контролю та аналізу Державного податкового університету Катерина Салямон-Міхєєва.

Відеоматеріал для майбутнього документального фільму режисерка Анастасія Мікова разом зі своєю французько-бельгійською командою знімала в Ірпені у Державному податковому університеті. Там Катерина Салямон-Міхєєва разом зі своїм чоловіком, тренером клубу «Адажіо» Віталієм Салямоном та їхніми вихованцями танцювали на тлі руйнацій університету.

«Анастасія збирає матеріал для нового документального проєкту, мета якого – показати усьому світові глибинні історії українських жінок, які, поряд із чоловіками, є такою ж частиною війни, повноправними учасницями конфлікту чи то на фронті, взявши зброю до рук, чи продовжуючи свою роботу в тилу», — розповіли в ДПУ.

Нагадаємо, у жовтні минулого року вихованці ірпінського клубу спортивно-бального танцю «Адажіо» виступили у фіналі чемпіонату світу з танцювального спорту серед команд формейшн і посіли п’яте місце. Змагання відбулися в німецькому місті Брауншвейг. На підготовку танцівники мали всього місяць. Через окупацію Київщини учасники колективу «Адажіо» втратили домівки, майно, роботу, їхні костюми згоріли, але навіть це не завадило гідно представити Україну на світових змаганнях.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Зараз не час для політичних ігор та зведення особистих рахунків ціною міста — секретар Ірпінської міськради Анжела Макеєва

18 Jul 18:34

Детальніше
Всі новини