Реклама

Цього тижня в Ірпені закінчується прийом заявок на фінансування проектів ОСББ та ЖБК

ОСББ

У цю п’ятницю, 24 травня, закінчується прийом заявок на участь у конкурсі проектів від ОСББ та ЖБК  Ірпеня. Конкурс  на найкращі ініціативи відбувається в рамках Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) у місті Ірпінь на 2019-2021 рр. Цією програмою передбачено 3 млн грн з бюджету міста, які будуть розподілені серед переможців конкурсу.

Подані проекти розгляне комісія, в яку увійдуть голови ірпінських ОСББ, ЖБК – Ольга Корчинська, голова ОСББ «ГРАНД ЛАЙФ №1», Руслан Шевчук, голова громадської ради керівників ОСББ Ірпеня. А також представники виконкому Ірпінської міської ради – Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови, Андрій Літвінов, начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ, Дмитро Скрипник, в.о. директора КП «Контроль благоустрою міста».

Заявки приймаються до 24 квітня включно в управлінні інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ Ірпінської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 2-г, 4 поверх.

Більш детальну інформацію щодо участі у конкурсі можна дізнатися за телефонами: (04597) 63-090, (04597) 57-552.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама